Location : Home > 0 > 08055K2R0BAWTR
08055K2R0BAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055K2R0BAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055K2R0BAWTR CAP ACCU-P CHIP 50V 2.0PF 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055K2R0BAWTR CAP THIN FILM 2PF 50V 0805 903000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.