Location : Home > 0 > 08055K120GBTTR
08055K120GBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055K120GBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055K120GBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08055K120GBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 12pF 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055K120GBTTR CAP THIN FILM 12PF 50V 0805 911500 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.