Location : Home > 0 > 08055K110JBTTR
08055K110JBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055K110JBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055K110JBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 11pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
08055K110JBTTR CAP THIN FILM 11PF 50V 0805 1218000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055K110JBTTR CAP THIN FILM 11PF 50V 0805 583000 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com