Location : Home > 0 > 08055J470GAWTR
08055J470GAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055J470GAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055J470GAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08055J470GAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 47pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055J470GAWTR CAP THIN FILM 47PF 50V 0805 909400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.