Location : Home > 0 > 08055J330JAWTR
08055J330JAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055J330JAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055J330JAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 33pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
08055J330JAWTR CAP THIN FILM 33PF 50V 0805 1311300 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055J330JAWTR CAP THIN FILM 33PF 50V 0805 676300 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com