Location : Home > 0 > 08055J220JAWTR
08055J220JAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055J220JAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055J220JAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 22pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055J220JAWTR CAP THIN FILM 22PF 50V 0805 786500 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055J220JAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd