Location : Home > 0 > 08055J220FAWTR
08055J220FAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055J220FAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055J220FAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08055J220FAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 22pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055J220FAWTR CAP THIN FILM 22PF 50V 0805 912400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.