Location : Home > 0 > 08055J1R8ABTTR
08055J1R8ABTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055J1R8ABTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055J1R8ABTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08055J1R8ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.8pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055J1R8ABTTR CAP THIN FILM 1.8PF 50V 0805 899600 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.