Location : Home > 0 > 08055J0R9BAWTR
08055J0R9BAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08055J0R9BAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055J0R9BAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08055J0R9BAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.9pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055J0R9BAWTR CAP THIN FILM 0.9PF 50V 0805 904900 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.