Location : Home > 0 > 08055G823ZAT2A
08055G823ZAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055G823ZAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055G823ZAT2A CAP CER 82000PF 50V Y5V 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08055G823ZAT2A CAP CER 0.082UF 50V Y5V 0805 699000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055G823ZAT2A CAP CER 82000PF 50V Y5V 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.