Location : Home > 0 > 08055C683J4T4A
08055C683J4T4A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C683J4T4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C683J4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.068uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08055C683J4T4A CAP CER 0.068UF 50V 5 X7R 0805 695200 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08055C683J4T4A standard package with RoHS 467000 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
08055C683J4T4A CAP CER 0.068UF 50V 5 X7R 0805 1330200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com