Location : Home > 0 > 08055C473K4T2A
08055C473K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C473K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C473K4T2A 879654 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
08055C473K4T2A CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 0805 581400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08055C473K4T2A CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 0805 686600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055C473K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.047uF 50volts X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com