Location : Home > 0 > 08055C473JA79A
08055C473JA79A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C473JA79A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C473JA79A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.047uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08055C473JA79A CAP CER 0.047UF 50V 5 X7R 0805 1439100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055C473JA79A CAP CER 0.047UF 50V 5 X7R 0805 793800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com