Location : Home > 0 > 08055C472JAZ2A
08055C472JAZ2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C472JAZ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C472JAZ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 4700pF 50volts X7R 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08055C472JAZ2A standard package with RoHS 467000 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
08055C472JAZ2A CAP CER 4700PF 50V 5 X7R 0805 1216200 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com