Location : Home > 0 > 08055C333JAZ2A
08055C333JAZ2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C333JAZ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C333JAZ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.033uF 50volts X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
08055C333JAZ2A CAP CER 0.033UF 50V 5 X7R 0805 886800 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08055C333JAZ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.033uF 50volts X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08055C333JAZ2A standard RoHS / Pb-Free 466700 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.