Location : Home > 0 > 08055C332J4Z2A
08055C332J4Z2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C332J4Z2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C332J4Z2A CAP CER 3300PF 50V 5 X7R 0805 1358700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055C332J4Z2A CAP CER 3300PF 50V 5 X7R 0805 702700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08055C332J4Z2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3300pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com