Location : Home > 0 > 08055C273K4T2A
08055C273K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C273K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C273K4T2A CAP CER 0.027UF 50V 10 X7R 0805 1441400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08055C273K4T2A CAP CER 0.027UF 50V 10 X7R 0805 891400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055C273K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.027uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08055C273K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.027uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com