Location : Home > 0 > 08055C223KAJ2A
08055C223KAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C223KAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C223KAJ2A CAP CER 0.022UF 50V 10 X7R 0805 1309500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055C223KAJ2A CAP CER 0.022UF 50V 10 X7R 0805 680500 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08055C223KAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.022uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com