Location : Home > 0 > 08055C152K4Z2A
08055C152K4Z2A
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 08055C152K4Z2A distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
08055C152K4Z2A AVX SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
08055C152K4Z2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C152K4Z2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1500pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08055C152K4Z2A standard package with RoHS 467480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
08055C152K4Z2A CAP CER 1500PF 50V 10 X7R 0805 1200100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com