Location : Home > 0 > 08055C104K4Z4A
08055C104K4Z4A
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 08055C104K4Z4A distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
08055C104K4Z4A AVX SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
08055C104K4Z4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C104K4Z4A CAP CER 0.1UF 50V 10 X7R 0805 587900 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08055C104K4Z4A CAP CER 0.1UF 50V 10 X7R 0805 693100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055C104K4Z4A standard package with RoHS 467460 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
08055C104K4Z4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1uF 50V 10 FlexiTerm 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com