Location : Home > 0 > 08055C103K4T4A
08055C103K4T4A
Share on FacebookShare on Facebook
08055C103K4T4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C103K4T4A 879654 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
08055C103K4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.01uF 10 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08055C103K4T4A CAP CER 10000PF 50V 10 X7R 0805 1440700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08055C103K4T4A CAP CER 10000PF 50V 10 X7R 0805 890700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055C103K4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.01uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com