Location : Home > 0 > 08055C102K4Z4A
08055C102K4Z4A
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 08055C102K4Z4A distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
08055C102K4Z4A AVX SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
08055C102K4Z4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055C102K4Z4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08055C102K4Z4A standard package with RoHS 466800 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
08055C102K4Z4A CAP CER 1000PF 50V 10 X7R 0805 1208000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com