Location : Home > 0 > 08055A4R0DAT2A
08055A4R0DAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A4R0DAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A4R0DAT2A CAP CER 4PF 50V NP0 0805 686000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08055A4R0DAT2A CAP CER 4.0PF 50V NP0 0805 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08055A4R0DAT2A CAP CER 4PF 50V NP0 0805 1426500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08055A4R0DAT2A CAP CER 4.0PF 50V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com