Location : Home > 0 > 08055A471K4T2A
08055A471K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A471K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A471K4T2A CAP CER 470PF 50V 10 NP0 0805 687500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055A471K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 470pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08055A471K4T2A CAP CER 470PF 50V 10 NP0 0805 1206500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com