Location : Home > 0 > 08055A390GAT2A
08055A390GAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A390GAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A390GAT2A CAP CER 39PF 50V 2 NP0 0805 1328600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055A390GAT2A ROSH 87964 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
35450 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories PRE-FILTER 5PK SOLO AND DUO
35450 APEM 56939 15+ SWITCH TOGGLE 15A DPDT SCREW Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
35450 APEM 1-3000 2014+ SWITCH TOGGLE 15A DPDT SCREW Ameyic Electronics Limited
35450 APEM 17590 1525+ SWITCH TOGGLE 15A DPDT SCREW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com