Location : Home > 0 > 08055A271K4T2A
08055A271K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A271K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A271K4T2A CAP CER 270PF 50V 10 NP0 0805 687400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055A271K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 270pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08055A271K4T2A CAP CER 270PF 50V 10 NP0 0805 577400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08055A271K4T2A CAP CER 270PF 50V 10 NP0 0805 1206400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com