Location : Home > 0 > 08055A270JAJ2A
08055A270JAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A270JAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A270JAJ2A CAP CER 27PF 50V 5 NP0 0805 882400 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08055A270JAJ2A CAP CER 27PF 50V 5 NP0 0805 992400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055A270JAJ2A CAP CER 27PF 50V 5 NP0 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
08055A270JAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 27pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com