Location : Home > 0 > 08055A270J4T2A
08055A270J4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A270J4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A270J4T2A CAP CER 27PF 50V 5 NP0 0805 1535600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08055A270J4T2A CAP CER 27PF 50V 5 NP0 0805 985600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055A270J4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 27pF 5 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08055A270J4T2A CAP CER 27PF 50V 5 NP0 0805 875600 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com