Location : Home > 0 > 08055A180K4T2A
08055A180K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A180K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A180K4T2A CAP CER 18PF 50V 10 NP0 0805 685900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055A180K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 18pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08055A180K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 18pF 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08055A180K4T2A CAP CER 18PF 50V 10 NP0 0805 1235900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08055A180K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 18pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com