Location : Home > 0 > 08055A131GAT2A
08055A131GAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A131GAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A131GAT2A CAP CER 130PF 50V 2 NP0 0805 685300 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08055A131GAT2A CAP CER 130PF 50V 2 NP0 0805 1330600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055A131GAT2A CAP CER 130PF 50V 2 NP0 0805 685300 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08055A131GAT2A CAP CER 130PF 50V 2 NP0 0805 695300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055A131GAT2A CAP CER 130PF 50V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
35892 Static Control, ESD, Clean Room Products Accessories ESD SAFE WIPE COVER
35892 IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
35892 INFINEON 9558 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
EE-SV3-D Sensors, Transducers Optical Sensors - Photointerrupters - Slot Type - Transistor Output Optical Sensor Transmissive 0.134" (3.4mm) Phototransistor PCB Mount
EE-SV3-D Omron 5180 12+ PCB Mount SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
EE-SV3-D Omron 57059 1516+ SENS OPTO SLOT 3.4MM TRANS SOLDR Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com