Location : Home > 0 > 08055A130JAQ2A
08055A130JAQ2A
Share on FacebookShare on Facebook
08055A130JAQ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08055A130JAQ2A CAP CER 13PF 50V 5 NP0 0805 900000 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
08055A130JAQ2A CAP CER 13PF 50V 5 NP0 0805 794800 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08055A130JAQ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 13pF 5 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08055A130JAQ2A CAP CER 13PF 50V 5 NP0 0805 1535300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08055A130JAQ2A CAP CER 13PF 50V 5 NP0 0805 900000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08055A130JAQ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 13pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com