Location : Home > 0 > 08053K560JAWTR
08053K560JAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08053K560JAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053K560JAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08053K560JAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 56pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08053K560JAWTR CAP THIN FILM 56PF 25V 0805 787000 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.