Location : Home > 0 > 08053K470GBTTR
08053K470GBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08053K470GBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053K470GBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08053K470GBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 47pF 25volts C0G 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08053K470GBTTR CAP THIN FILM 47PF 25V 0805 913700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.