Location : Home > 0 > 08053C563KAT4A
08053C563KAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
08053C563KAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053C563KAT4A CAP CER 0.056UF 25V 10 X7R 0805 1545600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08053C563KAT4A CAP CER 0.056UF 25V 10 X7R 0805 995600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08053C563KAT4A CAP CER 56000PF 25V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08053C563KAT4A CAP CER 56000PF 25V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com