Location : Home > 0 > 08053C563KAT2A
08053C563KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08053C563KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053C563KAT2A CAP CER 0.056UF 25V 10 X7R 0805 797700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08053C563KAT2A CAP CER 56000PF 25V X7R 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.