Location : Home > 0 > 08053C473K4T2A
08053C473K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08053C473K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053C473K4T2A CAP CER 0.047UF 25V 10 X7R 0805 686900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08053C473K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.047uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08053C473K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.047uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com