Location : Home > 0 > 08053C104JAZ2A
08053C104JAZ2A
Share on FacebookShare on Facebook
08053C104JAZ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053C104JAZ2A CAP CER 0.1UF 25V 5 X7R 0805 612800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08053C104JAZ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.1uF 25volts X7R 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08053C104JAZ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.1uF 25volts X7R 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com