Location : Home > 0 > 08053C104JAJ4A
08053C104JAJ4A
Share on FacebookShare on Facebook
08053C104JAJ4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053C104JAJ4A CAP CER 0.1UF 25V 5 X7R 0805 592600 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08053C104JAJ4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.1uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd