Location : Home > 0 > 08053C104JAJ2A
08053C104JAJ2A
Share on FacebookShare on Facebook
08053C104JAJ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053C104JAJ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.1uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08053C104JAJ2A CAP CER 0.1UF 25V 5 X7R 0805 1221700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08053C104JAJ2A CAP CER 0.1UF 25V 5 X7R 0805 592700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com