Location : Home > 0 > 08053C103M4T4A
08053C103M4T4A
Share on FacebookShare on Facebook
08053C103M4T4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053C103M4T4A CAP CER 10000PF 25V 20 X7R 0805 793200 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
08053C103M4T4A CAP CER 10000PF 25V 20 X7R 0805 688000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
08053C103M4T4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.01uF 20 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
08053C103M4T4A CAP CER 10000PF 25V 20 X7R 0805 1343200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08053C103M4T4A CAP CER 10000PF 25V 20 X7R 0805 793200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.