Location : Home > 0 > 08053C103K4T2A
08053C103K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08053C103K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053C103K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.01uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08053C103K4T2A CAP CER 10000PF 25V 10 X7R 0805 1537400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08053C103K4T2A CAP CER 10000PF 25V 10 X7R 0805 877400 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com