Location : Home > 0 > 08053A5R0JAT2A
08053A5R0JAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08053A5R0JAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053A5R0JAT2A CAP CER 5PF 25V 5 NP0 0805 1437500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08053A5R0JAT2A CAP CER 5PF 25V 5 NP0 0805 887500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08053A5R0JAT2A CAP CER 5.0PF 25V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
08053A5R0JAT2A CAP CER 5.0PF 25V NP0 0805 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com