Location : Home > 0 > 08052A1R4CAT2A
08052A1R4CAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
08052A1R4CAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08052A1R4CAT2A standard package with RoHS 445060 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
08052A1R4CAT2A CAP CER 1.4PF 200V NP0 0805 1238000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q-E-500 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Brown 0.125" (3.18mm) 500' (152.44m)