Location : Home > 0 > 08051K2R2BBTTR
08051K2R2BBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051K2R2BBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051K2R2BBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051K2R2BBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2.2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051K2R2BBTTR CAP THIN FILM 2.2PF 100V 0805 891600 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.