Location : Home > 0 > 08051K150JBTTR
08051K150JBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051K150JBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051K150JBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 15pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
08051K150JBTTR CAP THIN FILM 15PF 100V 0805 1218600 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08051K150JBTTR CAP THIN FILM 15PF 100V 0805 583600 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08051K150JBTTR CAP THIN FILM 15PF 100V 0805 583600 AVX Corporation 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com