Location : Home > 0 > 08051K100GAWTR
08051K100GAWTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051K100GAWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051K100GAWTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051K100GAWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 10pF 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051K100GAWTR CAP THIN FILM 10PF 100V 0805 910700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08051K100GAWTR CAP THIN FILM 10PF 100V 0805 800700 AVX Corporation 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.