Location : Home > 0 > 08051J1R8ABTTR
08051J1R8ABTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051J1R8ABTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051J1R8ABTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051J1R8ABTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1.8pF 100volts Accu- 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051J1R8ABTTR CAP THIN FILM 1.8PF 100V 0805 901600 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.