Location : Home > 0 > 08051J1R3BBTTR
08051J1R3BBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051J1R3BBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051J1R3BBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051J1R3BBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1.3pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051J1R3BBTTR CAP THIN FILM 1.3PF 100V 0805 894400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.