Location : Home > 0 > 08051J1R1BBTTR
08051J1R1BBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051J1R1BBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051J1R1BBTTR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
08051J1R1BBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1.1pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
08051J1R1BBTTR CAP THIN FILM 1.1PF 100V 0805 894600 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.