Location : Home > 0 > 08051J100JBTTR
08051J100JBTTR
Share on FacebookShare on Facebook
08051J100JBTTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051J100JBTTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 10pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
08051J100JBTTR standard RoHS / Pb-Free 445980 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
08051J100JBTTR CAP THIN FILM 10PF 100V 0805 1310300 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com